EMS System


از لحاظ لغوی EMS مخفف Electro Muscle Stimulation می‌باشد که به معنای تحریک عضلات به صورت الکتریکی می‌باشد.

در حین تمرینات کلاسیک و ورزش‌های آگاهانه پیام‌های مغز به مراکز کنترل عضلات از طریق رشته های عصبی و به صورت ایمپالس‌های الکتریکی منتقل می‌شوند. تکنولوژی EMS محرکهای الکتریکی را از طریق پدهای الکتریکی مستقیما به عضلات یا فرکانس‌های متوسط تا پایین منتقل می‌کند که باعث انقباض و انبساط ماهیچه‌ها می‌شود.
این عمل باعث تحریک فیبرهای عضلانی، عضلات عمیق‌تر و زیرین می‌شود. انقباض تمامی عضلات بدون حمل وزنه های سنگین، بدون هیچگونه درد و فشاری در مفاصل و آسیبهای رایج در بدنسازی توسط دستگاه رخ می‌دهد که در کوتاهترین زمان به بدن ایده آل خود می‌رسید.

EMS System


از لحاظ لغوی EMS مخفف Electro Muscle Stimulation می‌باشد که به معنای تحریک عضلات به صورت الکتریکی می‌باشد.

AQ+

از لحاظ معنی لغوی مخفف کلمه Aquality و + مجموع ورزش و مدیکال می‌باشد
که بهترین و بالاترین کیفیت دستگاه EMS دومنظوره ورزشی و مدیکال در دنیا شناخته شده است.

AQ+ تجربه نسل جدید ورزشی است

که بر اساس سیستم EMS (Electro Muscle Stimulation) با تکنولوژی برتر اسپانیا و RF (Radio Frequency) تولید شده است.

تحریک الکترومغناطیسی EMS

یک سیستم ورزشی با عملکرد بالاست. AQ+ System نوع پیشرفته و تکنولوژی بروز EMS به شمار می‌رود که در یک سیستم مدیکال و ورزشی بی نظیر، کاملا هماهنگ و کاربردی برای فیزیوتراپی، تقویت عضلات، کاهش وزن، سوزاندن چربی، از بین بردن بافتهای سلولیت و شکل دادن به بدن تنظیم شده است.

کاربرد AQ+ EMS System

در خدمات پزشکی، توانبخشی و فیزیوتراپی، ورزشی و زیبایی کاربرد دارد.

در طی ۲۰ دقیقه تمرین با +AQ EMS System عضلات سطحی و عمقی بدن به صورت پیوسته در حال انقباض است. این عملکرد بالا موجب از بین بردن حجم سطحی – عمقی و افزایش حجم عضلات، تعادل، سرعت، فرم دهی و تفکیک عضلات بدن می‌شود که در نتیجه سبب رسیدن به اندام ایده آل می‌شود. تمرین بر پایه اصول نرمال و طبیعی بدن برنامه ریزی شده که انقباض در عضلات با آگاهی صورت گرفته و با حرکات هدفمند موثر است. در این متد، انقباض تمامی عضلات، توسط دستگاه از طریق پدهای الکترود رخ می‌دهد و شما بدون حمل وزنه های سنگین متحمل هیچگونه فشار و دردی در مفاصل و آسیب‌های رایج در بدنسازی نمی‌شوید.

کاهش وزن و از بین رفتن چربی‌ها باعث نشان دادن عضلات اصلی می‌شود که در طی چند جلسه تمرین باعث تفکیک عضلات و فرم‌دهی زیبا به بدن می‌گردد. در حین تمرین عضلات در معرض پالس‌های با فرکانس بالا و عرض پالس بالاتر قرار می‌گیرند که باعث می‌شود عضلات عمیق‌تر تحریک شوند. بسته به شرایط سنی، جنسیت و شکل بدن و سطح تمرینات فرد، عرض پالس و در نتیجه شدت تمرین، می‌تواند تنظیم شود. بعد از هر جلسه تمرین عضلات به صورت برجسته دیده می‌شوند و در طول دوره تمرینات قابل مشاهده خواهد بود.

تکنولوژی AQ+ محرک‌های الکتریکی را از طریق پدهای الکترود مستقیما به عضلات وارد کرده که این امر باعث فعالیت بیشتر عضلات و از هم گسستن بافت‌های عضلانی و در نتیجه باعث افزایش توده های عضلانی و تفکیک بیشتر عضلات می‌گردد.

۲۰ دقیقه تمرین با AQ+ EMS System موجب هماهنگ سازی عصب و عضله که باعث بالابردن سطح عملکرد و تعادل ذهنی و فیزیکی می‌شود. در این متد مصرف اکسیژن توسط سلولها افزایش می‌یابد و باعث تسریع سوزاندن کالری می‌شود. پالس‌ها با فرکانس متوسط و پایین از طریق پدهای الکترود که روی پوست قرار می‌گیرند، لایه های سطحی بدن که لایه چربی‌ قرار دارد را تحریک می‌کنند و باعث افزایش متابولیسم بدن می‌شود. سوزاندن چربی‌های ذخیره شده در طی زمان طولانی در بدن با این مدل سیستم با برنامه تمرینات مربی شخصی در کوتاهترین زمان موثر است. با عملکرد معجزه آسای این سیستم در کمترین زمان می‌توانید به اندام و قرم ایده آل خود برسید.

ماساژ در پایان هر جلسه آموزشی، یک برنامه Relax به منظور سرد کردن بدن و آزاد کردن تنش‌های ناشی از تمرین در نظر گرفته شده است. در حین این برنامه، رشته های عضلانی در معرض پالس‌های ضعیف قرار می‌گیرند که به خاطر فرکانس پایین اثر آرامش بخش دارند. این تحریک ملایم و  دلپذیر در واقع می‌تواند به عنوان میکروماساژ در نظر گرفته شود و از طریق انقباضات مجزا، باعث کاهش تنش در گروه های عضلانی استفاده شده می‌شود.

AQ+ EMS System این امکان را می‌دهد که تمرکز قدرت و تمرینات هوازی باهم ترکیب شوند. ضعف ماهیچه که عامل اصلی همه ناراحتی‌های فیزیکی است با تحریک همزمان تمام گروههای عضلانی مانند عضلات اطراف ستون فقرات، عضلات عمقی پشت، عضلات کتف و بازو، کمر، عضلات ران و باسن، باعث رفع مشکلات و دردهای موضعی بدن می‌شود. در جوامع مدرن، حدود ۸۰ درصد از جمعیت مبتلا به کمردرد و گردن درد هستند.
رژیم غذایی نامناسب، وضعیت بد، استرس و شرایط کار شدید عواملی است که باعث افزایش اینگونه شکایت‌ها می‌شوند. در گزارش‌های به عمل آمده دیگر، نشان می‌دهد درد عضلات پشت به دلیل عدم ورزش و ضعف عضلانی است. AQ+ EMS System منجر به تحریک و استحکام عضلات عمیق‌تر و زیرین، مانند عضلات پشتی و عضلانی گه در امتداد ستون فقرات قرار دارند می‌شود.
با استفاده از این سیستم در کوتاهترین زمان از تغییر شکل بدن، دردهای ناشی از عوامل مختلف و استرس رهایی می‌یابید.

تکنولوژی َAQ+ EMS System محرک‌های الکتریکی را از طریق پدهای الکترود مستقیما به عضلات با فرکانس‌های خروجی دستگاه منتقل می‌کنند که بر اعصاب متمرکز می‌باشد و مستعد به تنش ناشی از تحریک بیش از حد می‌باشند که باعث انقباض و انبساط ماهیچه ها و برای تقویت عضلات ضعیف پشت و رفع مشکلات پس از زایمان مورد استفاده قرار گیرد. این سیستم به بازسازی و سفت شدن عضلات و بافت‌های همبند که در مدت بارداری افزایش طول داشته اند، کمک می‌کند. بلاقاصله بعد از بارداری عضلات شکم می‌توانند شکل و شرایط اولیه خود را با این برنامه به دست آورند. در طول دوران شیردهی تمرینات EMS توصیه نمی‌شود زیرا می‌تواند باعث تغییرات در سطح اسید لاکتیک و تغییر در طعم و ترکیب شیر گردد.

متخصصان تغذیه با استفاده از دستگاه آنالیز حرفه ای بدن با توجه به میزان چربی، آب، عضله، سن و وزن افراد برنامه تغذیه مناسب و ویژه برای افراد ارایه می‌دهند. در راستای ارایه برنامه های حرفه ای مربیان و دکتر تغذیه به بدنی ایده آل و سالم می‌رسید.

بسیارمهم است که هنگام تمرین، به اندازه کافی مایعات دتکس و آب بنوشید و بعد تمرین نوشیدن یک و نیم لیتر آب برای دفع چربی و آبرسانی به بدن الزامیست. علاوه بر این مهم است بدانید که نباید با معده‌ی کاملا خالی ورزش کنید. خوردن یک وعده‌ی غذایی کوچک دارای کربوهیدرات کمک می‌کند تا بتوانید تمرینات را به خوبی انجام دهید. بعد ازورزش نیز مایعات زیادی بنوشید تا آب از دست رفته‌ی بدن را دوباره بازیابی کنید. به غیر از آب، شیک های پروتئین نیز گزینه‌ی مناسبی هستند. تا روند عضله سازی صورت پذیرد و مواد مغذی سوزانده شده، به بدن بازگردانده شود.

برنامه های ورزشی که برای افراد به صورت فردی تعیین می‌شود با دستگاه آنالیز بدن مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به ساختار فیزیکی و مشخصه انحصاری هر فرد از طریق مربیان حرفه ای تحت نام آموزش شخصی انجام می‌شود. هلاوه بر برنامه های ورزشی کلاسیک، مربی شخصی هرگونه مشکلی از اعضا را مطابق با نیاز افراد لیست می‌کند. به عنوان مثال، برنامه تمرینی با در نظر گرفتن وضعیت سلامت ورزشکار، شیوه زندگی و عادات، تعادل روانی طراحی می‌شود.